Strona główna > Ogólne > Szlakiem oficjalnych wizyt

Szlakiem oficjalnych wizyt

Image

Jego Imperatorska Mość Gaius I spędził dzisiejszy dzień pod znakiem oficjalnych wizyt dyplomatycznych.

O godzinie 16 JIM uczestniczył w koronacji JKM Doriana Vilandera odbywającej się w Zamku Królewskim Wurstreich. Przekazał on nowemu królowi gratulacje od siebie jak i narodów Imperium Tyrencji. Obdarował również JKM prezentem – beczką doskonałego, 30% luminackiego piwa, trunku szczególnie poważanego przez tyreńską arystokrację. Imperator zapewnił o kultywowaniu przyjaźni tyreńsko-wurstlandzkiej, jak i wyraził nadzieję, że panowanie JKM będzie owocne dla całej Wurstlandii. JIM nie odmówił również poczęstunku i napitku po koronacji.

Z Wurstlandii JIM pożeglował na pokładzie OIT „Neptun” do znajdującej się w części kontynentalnej Imperium  Zadoli, skąd drogą lądową udał się do Trizopolis. JIM spotkał się tam z prezydentem Trizondalu JE Simonem von Landsbergen oraz panami Marcelem Hansem i Mateuszem Żandarmskim. Przedstawiono plany założenia wspólnej placówki oświatowej. JE Prezydent i  JIM wyrazili swoje zadowolenie z faktu oraz przebiegu spotkania. Zapowiedziano rozwój współpracy tyreńsko-trizondalskiej.

Obecnie Imperator przebywa w swojej prywatnej rezydencji w  Zadoli. Jutro w godzinach porannych wróci drogą morską do miasta stołecznego Regiomontum.

Reklamy
Kategorie:Ogólne Tagi: , ,
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s