Strona główna > Polityka, Tyrencja, Zagranica > Tyrencja zerwie stosunki z Wurstlandią?

Tyrencja zerwie stosunki z Wurstlandią?

Dosłownie przed chwilą informowaliśmy o zerwaniu stosunków pomiędzy Sclavinią a Wurstlandią, a już Republika zastanawia się nad wypowiedzeniem traktatu. Edyl Republiki Nero Sivlius Plautius złożył wniosek następującej treści do JE Konsula

Niniejszym składam wniosek o zerwanie Traktatu pomiędzy Republiką Tyrencji a Królestwem Wurstlandii nr. E/II z dnia 1 lipca 2010 roku w trybie natychmiastowym. Wniosek uzasadniam tym, iż dalsze kontakty z tym krajem oraz jego przedstawicielami zagraża pozycji międzynarodowej naszego kraju.

Nero Silvius Plautius – Edyl Republiki Tyrencji

Jest to niefortunne dla obu stron, gdyż samorząd Republiki Tyrencji, Autonomiczna Prefektura Ligocji oraz samorządem Królestwa Wurstlandii, Gubernia Wurststadt mają podpisany Traktat o Wzajemnej Współpracy. W dodatku rozważany był projekt współpracy gospodarczej pomiędzy państwami, który teraz z oczywistych względów nie doczeka się realizacji.

Nie wiemy jeszcze czy pozostałe uznające Wurstlandię  państwa zdecydują się na tak radykalne kroki.  Być może skłoni to jednak rządzących Królestwem do przemyśleń, na temat kształtu prowadzonej przez nich polityki zagranicznej.

Reklamy
 1. Aleksy
  4 Maj 2011 o 20:49

  Moim zdaniem jest to bez sensu. Więzy sojusznicze zerwałem już ja za czasów swojego urzędowania, więc nie ponosimy konsekwencji ich czynów. Dalej nie mamy gospodarki, a związki z Królestwem Wursta mogą nam ją stworzyć.

 2. Templar
  4 Maj 2011 o 21:08

  Cóż ja np. z JE Johanem Calgari mam dobre stosunki i uznaję to działanie za zbyt pochopne, mimo iż nie mogę pochwalić zachowania Delegatów Wurstlandii w OPM, które faktycznie daleko odbiegły od standardów dyplomacji.

 1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s